Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Gaming Audio
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. Noise: Reduction. Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced













$287.99
Hurry, Only 1 left.
Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Gaming Audio
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. Noise: Reduction. Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced







| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | tenlamp |
| High-concerned chemical | None |
| Inbox adaptor | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Built-in Battery | Yes |
| Power Source | DC |
| Type | Recording Kits, Singing Gaming, Voice Changer |
| Model Number | G1(Black+Gray)+Dual MIC |
| Brand | tenlamp |
| Product Dimensions | 6.41"D x 1.73"W x 4.92"H |
| Number of Channels | 2 |
| Item Weight | 2.6 Pounds |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB |
| Voltage | 5 Volts |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.