Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Audio Mixer
Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Audio Mixer, Podcast Equipment Bundle with 3.5mm Condenser Microphone for Pc/Phone Live Streaming Singing Gaming, Voice Changer














$205.99
Hurry, Only 1 left.
Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Audio Mixer
Podcast Microphone Bundle with Live Sound Card Audio Mixer, Podcast Equipment Bundle with 3.5mm Condenser Microphone for Pc/Phone Live Streaming Singing Gaming, Voice Changer








| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | tenlamp |
| High-concerned chemical | None |
| Inbox adaptor | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Built-in Battery | Yes |
| Power Source | DC, Battery Powered |
| Type | Recording Kits, Podcast Microphone Bundle |
| Model Number | G1(Black+Gray)+MIC |
| Brand | tenlamp |
| Number of Channels | 2 |
| Product Dimensions | 6.41"D x 1.73"W x 4.92"H |
| Item Weight | 2.6 Pounds |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB |
| Frequency | 60 Hz |
| Output Connector Type | 3.5MM TRS |
| Voltage | 5 Volts |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.