Podcast Microphone Bundle with 48V Phantom Powerlive Sound
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. Noise: Reduction. Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced













$590.99
Hurry, Only 1 left.
Podcast Microphone Bundle with 48V Phantom Powerlive Sound
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. Noise: Reduction. Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced







| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 3 × 8 in |
| Brand Name | tenlamp |
| High-concerned chemical | None |
| Inbox adaptor | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Built-in Battery | Yes |
| Power Source | DC |
| Type | Recording Kits, Live Sound Card Audio Mixer |
| Model Number | G10+Boom Arm-MIC |
| Recommended Uses For Product | Gaming, Singing, Streaming |
| Connectivity Technology | Auxiliary, Bluetooth, USB |
| Item dimensions L x W x H | 10.9 x 2.28 x 7.67 inches |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.