Tenlamp Live Sound Card Audio Full Set USB Studio Mixer
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. 【Noise: Reduction】Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced














$188.99
Hurry, Only 4 left.
Tenlamp Live Sound Card Audio Full Set USB Studio Mixer
Product Overview
This podcast equipment kit is designed to make your audio experience seamless. 【Noise: Reduction】Achieve crystal-clear audio with the audio mixer for pc’s advanced






| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | tenlamp |
| Power Source | DC, DC |
| High-concerned chemical | None |
| Inbox adaptor | Yes |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Built-in Battery | Yes |
| Model Number | G1(Black+Gray)+MIC |
| Type | Mixers, Live Sound Card Audio USB Studio Mixer |
| Item Weight | 0.87 Kilograms |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.