Milanese Loop Strap for Xiaomi Mi Band 9 Pro/Mi 8 Pro Metal
Product Overview
Milanese Loop Strap for Xiaomi Mi Band 9 Pro/Mi 8 Pro Metal is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below




























$70.99 – $73.99Price range: $70.99 through $73.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Milanese Loop Strap for Xiaomi Mi Band 9 Pro/Mi 8 Pro Metal
Product Overview
Milanese Loop Strap for Xiaomi Mi Band 9 Pro/Mi 8 Pro Metal is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below






















| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 1 in |
| Brand Name | PZ Vendors |
| Band Material Type | Milanese |
| High-concerned chemical | None |
| Compatible Brand | Xiaomi |
| Gender | Unisex |
| Model Number | for Xiaomi Mi Band 9 Pro/8 Pro/Redmi Watch 4 |
| Band Length | 22cm |
| Clasp Type | magnetic bracelet |
| Condition | New with tags |
| Item Type | Watchbands |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
SORVINO Steampunk Circle Sunglasses SP152
OLEVS Pilot Quartz Mens Watch – Waterproof & Luminous
OLEVS Black Steel Skeleton Watch – Waterproof & Luminous
Retro Cateye Sunglasses – SN224
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.