Mele Quieter4C Fanless PC N150 32Gb 1Tb Micro Desktop














Notify me when this product is back in stock (log-in first)?
Mele Quieter4C Fanless PC N150 32Gb 1Tb Micro Desktop








| Weight | 0.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 in |
| Brand Name | MeLE |
| Memory Capacity | 16 GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | Quieter series |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | N150 |
| Use | Multimedia |
| Type | Mini Desktop, Mini PC |
| Processor Main Frequency | up to 3.6 GHz |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | CE, FCC |
| Processor Brand | Intel |
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| USB C | Full Function USB Type-C PD3.0 |
| RAM | 16GB/32GB |
| Storage Expansion | M.2 2280 SATA SSD, NVMe SSD up to 4TB |
| WiFi | WiFi5 supports 2.4GHz/5GHz, Compatible with 802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 Increased Coverage, Faster transmissions, Lower Power Consumption than BT4.2 |
| BIOS Settings | Auto Power ON / Wake on LAN / PXE |
| Wired Connection | 1000Mbps Gigabit Ethernet |
| Small | Ultra Slim Mini Pc |
| customized | Support customized(Min. order: 50pcs) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.