Mele Fanless PC Stick N100 8G 256G Pcg02 Pro Computer Dual
Product Overview
Mele Fanless PC Stick N100 8G 256G Pcg02 Pro Computer Dual About Tax1.
Product Details















$467.99 – $519.99Price range: $467.99 through $519.99
Hurry, Only 3 left.
Mele Fanless PC Stick N100 8G 256G Pcg02 Pro Computer Dual
Product Overview
Mele Fanless PC Stick N100 8G 256G Pcg02 Pro Computer Dual About Tax1.
Product Details









| Weight | 0.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 in |
| Brand Name | MeLE |
| Memory Capacity | 8 GB |
| Hard Drive Capacity | 128 GB |
| Model Number | PCG02 Pro Fanless MINI PC Stick |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | Intel Processor N100 |
| Use | Multimedia |
| Type | PC Stick, Mini PC |
| Processor Main Frequency | 3.4Ghz |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | CE, FCC, pse |
| Processor Brand | Intel |
| Processor | Intel N100 |
| Integrated GPU | Intel HD Graphics |
| RAM | 8GB LPDDR4 |
| Storage | 128GB/256GB eMMC |
| USB | USB3.2 Gen 1 *2, Support external HDD and SSD up to 5TB |
| HDMI | HDMI 2.0, Support 4K@60Hz |
| Storage Expansion | Micro SD card Slot *1, M.2 2280 NVMe SSD and SATA SSD slot*1 for J4125 |
| Audio | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Wired Connection | 1000Mbps Gigabit Ethernet |
| Wireless Connection | WiFi (2.4Ghz/5.8Ghz, dual band), Bluetooth4.2 |
| Security | Kensington Lock Slot |
| BIOS Settings | Auto Power ON / Wake on LAN / PXE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.