M6 PC Intel Celeron N5105 11Th Gen Barebone Computer with
M6 PC Intel Celeron N5105 11Th Gen Barebone Computer is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below










$425.99 – $458.99Price range: $425.99 through $458.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
M6 PC Intel Celeron N5105 11Th Gen Barebone Computer with
M6 PC Intel Celeron N5105 11Th Gen Barebone Computer is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below




| Weight | 1.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 10 in |
| Brand Name | kingdelnuc |
| Memory Capacity | 8 GB |
| Hard Drive Capacity | 128 GB, 128G/256G /512G SSD |
| Model Number | M6 |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | N5105 |
| Use | Commercial |
| Type | Mini Desktop, Mini PC, Mini PC, TV BOX |
| Processor Main Frequency | 2.0GHz, 2.0GHz |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | NONE |
| Processor Brand | Intel |
| Features | Fanless Celeron USB3.0+1*HDMI |
| USB Port | 3*USB 3.1 |
| Product Size | 155*80*19.5mm |
| Case Material | Plastic |
| Products Status | Stock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.