Aoostar Maco 6850H PC Amd Ryzen 7 Pro 8C16T 24Gb Lpddr5
Aoostar Maco 6850H PC AMD Ryzen 7 Pro 8C16T 24Gb LPDDR5 is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below











$2,071.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Aoostar Maco 6850H PC Amd Ryzen 7 Pro 8C16T 24Gb Lpddr5
Aoostar Maco 6850H PC AMD Ryzen 7 Pro 8C16T 24Gb LPDDR5 is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below





| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 16 in |
| Brand Name | AOOSTAR |
| Memory Capacity | 24GB |
| Hard Drive Capacity | ≤ 40 GB |
| Model Number | MACO 6850H |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | AMD 6850H |
| Use | Multimedia |
| Type | Mini Desktop, Mini PC |
| Processor Main Frequency | 3.0-3.8 |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | CE, FCC |
| Processor Brand | AMD |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.