Yeah Magic Sword V 270° Column-Free Panoramic View Atx PC
Yeah, Magic Sword V 270° Column-Free Panoramic View Atx PC is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below


















$240.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Yeah Magic Sword V 270° Column-Free Panoramic View Atx PC
Yeah, Magic Sword V 270° Column-Free Panoramic View Atx PC is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below












| Weight | 6.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 49 × 35 in |
| Brand Name | yeah magic |
| High-concerned chemical | None |
| Type | Full Tower |
| Form Factor | ATX |
| RGB Support | Fixed Color |
| Case Weight | 6.6 |
| Material | Iron, Tempered glass, others |
| Power Model | ATX |
| Case Size | 36.8*33.8*40.5mm |
| Model Number | yeah magic sword V |
| With Side Panel Window | Yes |
| Chassis Type | Desktops |
| Internal 3.5" Drive Bays | 1 |
| Application | Desktop |
| Radiator Size | 360mm |
| 120mm Fan Options | 10 |
| Max GPU Length | 407 |
| Max CPU Cooler Height | 162 |
| Max PSU Length | 160 |
| Front Ports | USB3.0*2+USB2.0*1 |
| Expansion Slots | 8 |
| Internal 2.5" Drive Bays | 2 |
| With Power Supply | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.