New Pagani Design Rose Gold Men Watches Luxury
2025 New Pagani Design Rose Gold Men Watches Luxury is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below






















$326.99 – $346.99Price range: $326.99 through $346.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
New Pagani Design Rose Gold Men Watches Luxury
2025 New Pagani Design Rose Gold Men Watches Luxury is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below
















| Weight | 0.258 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 8 in |
| Brand Name | PAGANI DESIGN |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Band Material Type | Stainless steel |
| Display Type | Numberless |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, Complete Calendar, Screw crown, water proof, Luminous |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Luxury |
| Band Length | 21 |
| Case Material | Stainless steel |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Case Thickness | 13.4 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Width | 25 to 29 mm |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Case Shape | Round |
| Model Number | PD-1728 |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
KINGSEVEN Polarized Wooden Sunglasses UV400
Retro Cateye Sunglasses – SN224
Retro Rivet Tortoise Sunglasses
SORVINO Steampunk Circle Sunglasses SP152
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.