New Kids Smartwatch Features Wireless Calling Educational
Product Overview
New Kids Smartwatch.
Key Features
- Wireless Calling Educational.It
- is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below













$51.99
Hurry, Only 4 left.
New Kids Smartwatch Features Wireless Calling Educational
Product Overview
New Kids Smartwatch.
Key Features







| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 3 in |
| Brand Name | PZ Vendors |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Display Type | Touch Screen |
| Style | simple |
| Voltage | <36V |
| High-concerned chemical | None |
| Wireless | Y |
| Clasp Type | Pin Buckle |
| Movement | Digital |
| Case Material | Alloy |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.