Musanfigo Spider Hollow-Out Design Luminous Silicone Strap
Musanfigo Spider Hollow-Out Design Luminous Silicone Strap is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below




















$349.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Musanfigo Spider Hollow-Out Design Luminous Silicone Strap
Musanfigo Spider Hollow-Out Design Luminous Silicone Strap is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below














| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 4 in |
| Brand Name | RUIGE |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Band Material Type | Stainless steel |
| Display Type | Numberless |
| Feature | Luminous, water proof, Luminous |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Limited Edition |
| Band Length | 7.87 |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Type | Pin Buckle |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Case Thickness | 12 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Case Shape | Tonneau |
| Model Number | 6039B |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
OLEVS Black Steel Skeleton Watch – Waterproof & Luminous
Retro Cateye Sunglasses – SN224
OLEVS Pilot Quartz Mens Watch – Waterproof & Luminous
SORVINO Steampunk Circle Sunglasses SP152
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.