Mele Fanless PC N150 32Gb Ddr4 Small Micro Desktop Computer

















$519.99 – $1,079.99Price range: $519.99 through $1,079.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Mele Fanless PC N150 32Gb Ddr4 Small Micro Desktop Computer











| Weight | 0.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 in |
| Brand Name | MeLE |
| Memory Capacity | 8 GB |
| Hard Drive Capacity | 128 GB |
| Model Number | Cyber X1 |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | N150 |
| Use | Multimedia |
| Type | Mini Desktop, Mini PC |
| Processor Main Frequency | up to 3.6 GHz |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | CE, FCC |
| Processor Brand | Intel |
| Processor | 13th Twin Lake N150, 4 cores, 4 threads, 6MB L3 Smart Cache with TDP 8W. |
| Memory | DDR4 |
| Storage & Expansion | 1* 512GB SSD, 1* M.2 2280 slot for PCIe3.0*4 (max 3940MB/s), Supports replace SSD to expand storage up to 4TB with 1* M.2 2280 SATA SSD & NVMe SSD, and 1*Micro SD up to 2TB. |
| Connectivity | Wi-Fi 5 (802.11ac) dual band Wi-Fi 2.4G+5.0G. Bluetooth 5.1 and Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. |
| Rich I/O Ports | 1*USB3.2 Gen 2=10Gbps, 1*USB3.2 Gen 1=5Gbps, 1*USB 2.0=480Mbps, 1*USB-C 3.2 Gen2=10Gbps, 2*HDMI2.0, 1*Micro SD slot, 1*Ethernet Port RJ-45, 1*3.5mm Audio Jack. |
| Two of USB-C | 1*Full function USB-C for data transfer(10Gbps), display and power input(PD3.0), 12V~18V. 1*USB-C only for power input, 12V/2A, Support PD3.0, 12V~20V. |
| UnBlocked Bios | Support Auto Power On, Wake On Lan, RTC Wake, PXE/iPXE Boot, BIOS Reset/CMOS Reset. |
| Video Interface | Build-in 4K UHD Graphics, and supports triple display via 2*HDMI 2.0 and 1*USB-C (4K@60Hz). |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.