Chuwi Aubox Mini PC Amd Ryzen7 8745Hs Ddr5 No RAM Rom Os
Specifications:
- Dimensions: 154 x152 x45mm
- Material: aluminum alloy+plastic






$1,346.99
Select all dropdowns; availability & prices will appear, except if no variations exist.
Chuwi Aubox Mini PC Amd Ryzen7 8745Hs Ddr5 No RAM Rom Os
Specifications:

| Weight | 1.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 10 in |
| Brand Name | CHUWI |
| Memory Capacity | ≤ 128MB |
| Hard Drive Capacity | ≤ 40 GB |
| Model Number | Aubox 8745H |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | AMD Ryzen |
| Use | Multimedia |
| Type | Mini Desktop, Mini PC, CHUWI Mini PC |
| Processor Main Frequency | 4.9GHz |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Certification | CE |
| RAM | Not included |
| SSD | Not included |
| Bluetooth | BT5.3 |
| WIFI | AI-Link WiFi6 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Display port | DP1.4 4K@144Hz |
| RJ45 | 2X2.5G |
| Size | 154X152X45mm |
| Up to 65W | Active cooling |
| Graphics Card Base Frequency | 2600 MHz |
| EMMC | Not support |
| SATA HDD | Not support |
| RTC battery | CR2032 |
| Operating System OS | win11 Pro Support multi-language |
| Net Weight | 740g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.