Bmax B5Apro PC AMD Ryzen7 5825U 8 Cores Processor
Bmax B5Apro PC AMD Ryzen7 5825U 8 Cores Processor Up To is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below





















$695.99
Hurry, Only 1 left.
Bmax B5Apro PC AMD Ryzen7 5825U 8 Cores Processor
Bmax B5Apro PC AMD Ryzen7 5825U 8 Cores Processor Up To is designed for shoppers looking for a practical product with the details shown in the product images below















| Weight | 1.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 in |
| Brand Name | BMAX |
| Memory Capacity | 16 GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | B5A PRO |
| High-concerned chemical | None |
| Processor Model | AMD Ryzen7 5825U |
| Use | Multimedia |
| Type | Mini Desktop, Mini PC |
| Processor Brand | Intel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
GEEETECH ALKAID 3D Printer – UV Resin, Large Volume
Shopping cart is empty!
There are no reviews yet.